Seminerlerimiz

İçinde bulunduğumuz 2018-2019 yılı eğitim öğretim döneminde üniversitemiz bünyesinde tüm öğrencilerimize açık şekilde aşağıdaki seminerler araştırma merkezimiz tarafından düzenlenmiştir.OSI Ankara
21 Şubat 2019
THK Üniversitesi Konferans Salonu

Amerika, Kanada, İsviçre, Fransa gibi ülkelerde uygulanan proje tabanlı öğrenme teknikleri, 25 yıl sonra Türk Hava Kurumu Üniversitesi tarafından Türkiye'de uygulanacak... UNESCO resmi ortağı tarafından, 25 yıldır dünya genelinde 60 bölgede uygulanan, sürdürülebilir kaynak, yenilenebilir enerji için "Geleceğin Sınıfı Laboratuarı" , "Proje Tabanlı Öğrenme Teknikleri" ve "STEM" eğitimleri Türk Hava Kurumu ve Tüürk Hava Kurumu Üniversitesi tarafından Türkiye'ye getirildi. Türk Hava Kurumu akademisyenleri tarafından ilkokul dahil olmak üzere, yerli ve milli teknolojileri üretebilen ,araştırmacı çocuklar yetiştirilecek.Türk Hava Kurumu'nun İstanbul ve Ankara'da başlatacağı proje kapsamında multidisipliner bir çalışma başlayacak. UNESCO Resmi Ortağı Objectif Sciences İnternational (OSI) Kurucus Thomas EGLI'nin katılımları ile 21 Şubat 2019 Ankara'da İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar konuşmacı olarak katılımları gerçeklemitir.

OSI İstanbul
19 Şubat 2019
İstanbul Havacılık Müzesi/Yeşilköy

Amerika, Kanada, İsviçre, Fransa gibi ülkelerde uygulanan proje tabanlı öğrenme teknikleri, 25 yıl sonra Türk Hava Kurumu Üniversitesi tarafından Türkiye'de uygulanacak... UNESCO resmi ortağı tarafından, 25 yıldır dünya genelinde 60 bölgede uygulanan, sürdürülebilir kaynak, yenilenebilir enerji için "Geleceğin Sınıfı Laboratuarı" , "Proje Tabanlı Öğrenme Teknikleri" ve "STEM" eğitimleri Türk Hava Kurumu ve Tüürk Hava Kurumu Üniversitesi tarafından Türkiye'ye getirildi. Türk Hava Kurumu akademisyenleri tarafından ilkokul dahil olmak üzere, yerli ve milli teknolojileri üretebilen ,araştırmacı çocuklar yetiştirilecek.Türk Hava Kurumu'nun İstanbul ve Ankara'da başlatacağı proje kapsamında multidisipliner bir çalışma başlayacak. UNESCO Resmi Ortağı Objectif Sciences İnternational (OSI) Kurucus Thomas EGLI'nin katılımları ile 19 Şubat 2019 İstanbul'da TUSİAD genel sekleter yardımcı Ebru Dicle konuşmacı olarak katılımları gerçeklemitir.